тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Заявка на бронювання

Про Закарпаття

Термальна казка Закарпаття

Озеро Синевир та Колочава

Львів-Колочава

Лікувальні особливості

ТЕРМАЛЬНІ ВОДИ "КОСИНО"

Санаторії

БОРЖАВА
ГІРСЬКА ТИСА
КАРПАТІЯ
СОНЯЧНА ДОЛИНА
СОНЯЧНА ПОЛЯНА
ТЕПЛИЦЯ
ТЕРМАЛ-СТАР
QUELLE- ПОЛЯНА
Готелі

СОЛЬВА 5*
ДЕРЕНІВСЬКА КУПІЛЬ 5*
БОГОЛЬВАР
BELLE ROYALLE
ВОЄВОДИНО
ЖИВА ВОДА
ОЛД КОНТИНЕНТ
REIKARTZ КАРПАТИ
REIKARTZ ПОЛЯНА
СТАР
УЖГОРОД
ЧЕРВОНА РУТА
Untitled Document

Відповідальні менеджери


Юлія Бондар (Єременко)

SKYPE: bila1990n
tour4@meest-tour.com.ua


Олена Коцюб'як (Музичка)

Skype: Olenameest
omuzychka@meest-tour.com.ua

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Пансіонат СОНЯЧНА ДОЛИНА

Пансіонат «Сонячна долина» — унікальний лікувально-оздоровчий комплекс загальною площею 7500 м2 — знаходиться на території відомого курорту «Сонячне Закарпаття».

Розташування: пансіонат розміщений в зоні бальнеологічного курорту Поляна,  на відстані 11 км від м. Свалява, в долині р. Велика Пиня (басейн р. Латориця), між Вулканічними і Полонинськими хребтами Українських Карпат, на висоті 340 м над рівнем моря, в так званій Пієнінській гідрогеологічній зоні, породи якої представлені в основному пісчанниками.
Розміщення: у 38 стандартних номерах (площа 30 м2), 2 номерах «Півлюкс» (площа 38 м2), 8 двокімнатних номерах «Люкс» (площа 60 м2), 2 номерах «Люкс +» (площа 90 м2), 3 номерах «Супер люкс» (площа 105 м2). Усі номери обладнані сучасними меблями, цифровим телефонним зв’язком, кабельним TV на 25 каналів і сейфами для зберігання цінних речей. Сучасний дизайн номерів доповнюють меблі, виготовлені з натуральних порід дерева.
Лікування: хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту:
рефлюкс-эзофагітів різних форм легкого і середнього ступеню фази загострення; хронічних гастритів з секреторною недостатністю, а також зі збереженою і підвищеною секреторною функцією поза фазою загострення; хронічних гастродуоденітів з порушенням секреторної і моторно-звукової функції шлунку; функціональних порушень шлунку або моторної активності («не виразкова диспепсія»); виразкова хвороба шлунку і 12-палої кишки в стадії ремісії або в період після загострення, без моторної недостатності шлунку, без схильності до кровотеч, пенетрації, підозр на можливість злоякісного переродження; хвороб оперованого шлунку та виразкової хвороби шлунку з наявністю демпінг-синдрому, гіпоглікемічного синдрому легкого і середнього ступеню, гастриту, коліту, панкреатиту, гепатиту, холециститу, ентероколіту не раніше, ніж за два місяці при загоєному післяопераційному рубці і позитивному загальному стані; хронічних ентероколітах і колітах різноманітної етіології, крім стенозуючих, виразкових, туберкульозних, бактеріальних і паразитарних форм; дискінезії з виявленням кишкового стазу або діареєю поза фазою загострення («синдром подразненої товстої кишки»); хронічних захворюваннях печінки і жовчовивідних шляхів різної етіології: гепатитах, холециститах, ангіохолітах в неактивній фазі, без схильності до частих загострень, без явищ жовтухи в неактивній фазі  і при нормальній ШЗЕ; остаточних явищах після перенесеної хвороби Боткіна в неактивній фазі; дискінезії жовчевого міхура і жовчовивідних шляхів; спазмах сфінктера Одді; жовчо-кам’яної хвороби, не ускладненої  інфекцією або частими загостреннями; сечових діатезах (урат і оксалатурії); цукровому діабеті інсулін незалежному (II типу) легкого і середнього ступеню і без ускладнень, в стадії компенсації.
Можливе лікування цукрового діабету, хронічних запальних процесів жіночих статевих органів, простатиту, пародонтозу, остеохондрозу та ін.
Вода подається зі свердловини в бювети, розміщені в спальному і лікувальному корпусах.
Механізм цілющої дії води «Поляна Квасова»: при внутрішньому застосуванні вода викликає лужну реакцію біологічного середовища організму — кислотонейтралізація в шлунку, нормалізація РН порожнини рота, крові, сечі.  Має холетеричну, холкінетичну, діуретичну дію, має виражений вплив на вуглеводний і жировий обмін. Антацидне (кислотонейтралізуюча) дія зумовлена буферними властивостями мінеральної води.
Гіпербарична оксигенація в барокамерах оксигенація в барокамерах (ГБО) підвищує ефективність лікування багатьох захворювань. Вона проводиться за допомогою обладнання, яке використовується не лише в країнах СНД, але й у США, Австралії, Туреччині, Південній Кореї, Аргентині, Бразилії, Кубі.
Механізм дії ГБО наступний: організм насичується під високим тиском киснем, причому кисню поступає в декілька разів більше, ніж при нормальному тискові. Параметри, які обробляються: ЕКГ, ЧОЕ, варіаційна пульсотерапія, артеріальний тиск, вологість, тиск, температура, концентрація кисню і вуглекислого газу та ін.
Область застосування гіпербаричної оксигенації це: порушення кровообігу, інфаркт, інсульт, ішемічна хвороба серця; захворювання шлунково-кишкового тракту; інтенсивна терапія і реанімація; пластична хірургія і косметологія; бронхіальна астма; порушення обміну речовин; гострі порушення слуху; порушення репродуктивної функції; функціональні підготовки спортсменів; загальне покращення стану здоров’я.
Діагностичні кабінети обладнані сучасними комп’ютерним обладнанням, що дає можливість проводити гематологічний і біохімічний аналіз крові, гастро-, колоно-, фіброскопію, УЗД-діагностику, електрокардіографію, комп’ютерний аналіз сечі, PH-метрію, імунно-ферментний аналіз тест-системами.
До послуг відпочиваючих фітобар, басейн, масажний кабінет, а також повний спектр водних процедур: гідро лазерний душ (червоний, зелений, висхідний), низхідний, струменевий (Шарко), вакуумний і циркулярний душі, підводний душ-масаж, мінеральні, перлинні і хвойні ванни, ванни  «Гейзер» та ін.
В 20 лікувальних кабінетах здійснюється електролікування, лазеротерапія, гідротерапія, кишкові зрошення, гідро лазерний масаж ясен, інгаляції, лікування мікрокомп’ютерним прибором Шубоши, а також гідроколонотерапія (ретроградне промивання не лише товстої кишки, але й ортоградне пероральне промивання усього травневого каналу ізотонічним трисолевим розчином на основі мінеральної води).
Доповнюють комплексне лікування нетрадиційні методи профілактики та лікування різних захворювань: гірудотерапія (лікування за допомогою п’явок), озонотерапія, ароматерапія, сенглетно-киснева терапія, голкорефлексотерапія, а також унікальна східна система очистки організму «Хамам».
Харчування: збалансоване харчування в ресторані з трьома залами у відповідній з категорії номерів. Усі зали обладнані системою кондиціонування та вентиляції.
Сервіс: конференц-зал на 100 посадкових місць з аудіо- та відеотехнічними засобами, з можливістю доступу до Інтернету для проведення конференцій, симпозіумів і семінарів. Для відпочиваючих надається ряд додаткових послуг: сучасна пральня, перукарня, 2 тенісних корти, банкомат, пошта. Розташований в лікувальному корпусі басейн (розмір 15 × 6,5 м) з підводним масажем, шийним масажем (водоспадом), гейзерами і протитечіями.
Розрахунковий час: 12.00
Адреса: Закарпатська область, Свалявський р-н, смт. Поляна

Вартість вказана в грн.

Базова програма

01.07.18-26.08.18

1-не розміщення

2-не розміщення

Номер вищої категорії (однокімнатний)

2060

2750

Напівлюкс однокімнатний

2475

3300

Люкс двокімнатний

2745

3660

Люкс підвищеного комфорту

3105

4140

Апартаменти

3780

5040 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/pidbir2.2.jpg

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/aviakvytky2.jpg

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avtobuskvytky2.2.jpg

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

    

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/rozsylka2.2.jpg

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partners2.jpg

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/ekskyrsiyni2.2.jpg

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/hot2.jpg

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/minimal2.jpg

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kryizy2.2.jpg

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/Bukovel2.jpg

           Курс валют 
           на 19.12.2018
           1€=32,88 грн.
           1$=29,05 грн.

  


© 2018, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії