тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Санаторії

Готелі

Untitled Document

Відповідальні менеджери


Юлія Бондар (Єременко)

SKYPE: bila1990n
tour4@meest-tour.com.ua


Олена Коцюб'як (Музичка)

Skype: Olenameest
omuzychka@meest-tour.com.ua

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Новий Рік по-Закарпатськи + термальні купання

+ дегустація вина

30.12.19 - 02.01.20 (4 дня / 3 ночі)

Львів – Чинадієво – Мукачево – Ужгород – Косино – Плай - Львів

1 день: виїзд зі Львова (09:00) – переїзд до Чинадієво (екскурсія по замку Шенборн).
У селі Чинадієво, яке розташоване неподалік від Мукачева, знаходиться незвичайний пам'ятник архітектури, від якого віє середньовічної романтикою і епохою лицарства. Це – замок Шенборн, знайомий багатьом шанувальникам радянського кінематографа. Саме в ньому відбувалися зйомки «Снігової королеви» і культового серіалу «Сімнадцять миттєвостей весни».
Кожен елемент не тільки функціональний, але і відіграє символічну роль. Наприклад, вікон в будівлі 365, як днів у невисокосному році. Цікаво: що 366-е вікно замуровано, очевидно, на випадок такого. У році 52 тижні. Рівно стільки димоходів у замку. Кількість входів – дорівнює календарному року. У кутах палацу – 4 вежі, що символізують зиму, весну, літо й осінь. Гострі баштові шпилі прикрашені флюгерами.Стіни замку Шенборна оздоблені самобутніми барельєфами з символікою, що належить графського роду. А вікна – унікальними вітражами, що ілюструють його історію.
Переїзд в Мукачево (екскурсія містом та замком).
Пішохідно-автобусну екскурсію розпочнемо з історичного центру міста. Оглянемо Мукачівську ратушу, Закарпатський драматичний театр, літню резиденцію графа Шенборна, готичну каплицю св. Михайла, костел св. Мартина – покровителя Мукачева, а також багато цікавих та історичних будівель. Переїзд до замкової гори, екскурсія у замку «Паланок».Підноситься він на одній з гір вулканічного походження, які є частиною пейзажу цього міста. Назва замок отримав від слова «паланка», тобто «дерев'яний паркан». Саме таким була оточена неприступна фортеця, яка налічує близько 130 приміщень. Після реставрації середньовічного замку, в ньому відкрито кілька цікавих об'єктів: художня галерея, музей історії, загадкові підземелля і багато іншого.
Поселення в готель Фердинанд 3* www.ferdinand-hotel.com.

2 день: Сніданок. Переїзд в Ужгород (екскурсія містом, замком).
Екскурсія по тисячолітньому місту Ужгород відкриває цілі культури різних часів і народів. Ви побачите унікальну будівлю колишньої хасидської синагоги, старовинний католицький костел Святого Георгія і справжній шедевр архітектури - Хресто-Воздвиженський греко-католицький собор. На замковій горі перед вами постане одна з найдавніших фортець Закарпаття - Ужгородський замок. На вулиці Корзо ви можете насолодитися невимушеною прогулянкою. Назва Корзо, власне кажучи, і значить місце для прогулянок в перекладі з італійської мови.
Повернення в Мукачево. Вільний час. Підготовка до зустрічі Нового Року. Новорічна програма за додаткову плату.

3 день: сніданок і виїзд (12:00) – переїзд в Косино (купання в термальних басейнах-3 години)
На території комплексу розташовано декілька термальних та прісний басейн: басейни близнюки, смарагдовий басейн, басейн Н2О, Золотий кран здоров'я Косино (велетенський термальний басейн з фонтанами-джакузі, виконаними у вигляді традиційних закарпатських напоїв (пива, вина, кави та палинки – угорської фруктової горілки), та найвищим у світі фонтаном-ілюзією з термальною водою – Золотим краном. В комплексі зібрано 7 унікальних саун в одному місці.Аналогів в Україні не існує. Евкаліптова сауна, Соляна печера, Лисяча нора, Трав'яна сауна, Римська баня, Хамам, Угорська сауна, Крижана печера, Фінська сауна. У центрі басейну знаходяться дві зони гідромасажу, атракції «швидка ріка» та «тиха ріка», які допоможуть розслабитись, зняти біль та напругу у м’язах), плавальний басейн, дитячий басейн, Ванна Кнайпа “Інь-Ян”, Ванна Кнайпа «17 кроків здоров’я».

Дегустація вин
Розслабляючим завершенням дня стане дегустація вин у погребах. Ми скуштуємо кілька сортів білих та червоних сухих та солодких вин. Навчимося як правильно вибрати та тримати бокал з вином, засвоїти особливості декантації вина та подачі його на стіл. Дегустація супроводжується інформацією про технології вирощування та переробки винограду і виробництва вина, про історичні віхи виноробства Закарпаття, про трапезні та лікувальні властивості сортів та видів вина, а головне – з допомогою майстерного сомельє засвоїмо основи культури вживання вина та спілкування Людини з Вином, що є засадами здорового, культурного та лікувального відпочинку.

4 день: сніданок і виїзд (09:00) – Виселення з готелю. Переїзд на гірськолижний курорт Плай https://play-karpaty.com/. Вільний час для катання на лижах або відвідання СПА. Повернення у Львів (до 20:00).


Вартість на дорослого при 2- та 3-місному поселенні 5500 грн.

Вартість на дитину до 12 років при двох дорослих 5000 грн.

Доплата за одномісне поселення 2500 грн.


У вартість ВХОДИТЬ:
проїзд комфортабельним автобусом, проживання в готелі (3 ночі зі сніданками), супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, купання в термальних басейнах Косино (3 години), дегустація вин, страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: Новорічний бенкет, харчування та вхідні квитки в туристичні об’єкти.

Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти: - Мукачівський замок: дорослі – 50 грн., студенти, пенсіонери – 40 грн., діти до 14 років – 30 грн.; - Ужгородський замок: загальний (дорослі, пенсіонери) - 50 грн., студенти - 40 грн., учні - 20 грн.

 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partn2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/hott2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/min2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

           Курс валют 
           на 15.11.2019
           1€=27,88 грн.
           1$=25,47 грн.

  


© 2019, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії