тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Санаторії

Готелі

Untitled Document

Відповідальні менеджери


Юлія Бондар (Єременко)

SKYPE: bila1990n
tour4@meest-tour.com.ua


Олена Коцюб'як (Музичка)

Skype: Olenameest
omuzychka@meest-tour.com.ua

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Львів-Колочава4 дні / 3 ночі

дату визначає замовник

1 день (четвер)
Зустріч на вокзалі. Трансфер в готель.
Оглядова екскурсія по Львову, під час якої Ви побачите місто з висоти пташиного польоту (з оглядового майданчика гори Високий Замок), старовинні галицькі храми, розташовані на Підзамчі (Церкви Св. Параскеви, Св. Онуфрія, Св. Миколая, костели Марії Сніжної та Івана Хрестителя), Собор Юра - головний греко-католицький храм України, комплекс Львівських університетів, пр. Свободи, Оперний театр. Личаківський меморіальний цвинтар, занесений до світової спадщини ЮНЕСКО (могили Ів.Франка, М. Шашкевича, С. Крушельницької, композиторів С. Людкевича, А. Кос-Анатольського та В. Івасюка, архітектора З. Горголевського).
Вільний час. 

2 день (п'ятниця)
Сніданок в ресторані готелю.
Пішохідна екскурсія по Львову “Місто з ароматом кави”: Під час екскурсії Ви дізнаєтеся про історію вживання кави, її шляхи в Європу та до Львова, історію львівських кав’ярень, оглянете топ-десятку найкращих львівських кав’ярень. Розпочнемо подорож на центральному проспекті Львова – пр. Свободи біля Оперного театру - архітектурної перлини Львова, одного з найгарніших театрів Європи. Далі перейдемо до площі Ринок – серця старовинного міста, пройдемся вузенькими середньовічними вуличками з величним ансамблем Успенської церкви - архітектурним шедевром українського ренесансу, бароковим Домініканським костелом – у якому можна послухати органну музику, єдиною у Львові готичною пам”яткою - Латинською катедрою, яку будувати майже 100 років, каплицею Боїмів – усипальницею багатих міщан, вул. Вірменською з унікальною Вірменською церквою та будинком „пір року”... Ви почуєте безліч легенд про місто, його мешканців. 

3 день (субота)
Сніданок в ресторані готелю. Переїзд на озеро Синевир. Найбільше озеро Закарпаття - Синевир, яке утворилося 10 тисяч років тому на висоті 989 м над рівнем моря. Озеро Синевир справедливо вважається найкоштовнішим природним скарбом НПП "Синевир" і є однією з візитних карток Українських Карпат. Високогірне озеро займає площу 4-7 гектарів. Існує легенда, згідно з якою мальовниче озеро утворилося від потоку сліз графської доньки Синь на місці, де її коханого, простого верховинського пастуха Вира, було вбито камінною глибою за наказом підступного графа. Насправді ж озеро утворилося в результаті потужного зсуву, викликаного землетрусом.
Обід.
Переїзд в Пилипець, тут приваблює туристів своєю красою водоспад Шипіт, розташований у глибокій ущелині річки Пилипець. Водоспад бере свій початок з підземного джерела, з північних схилів гірського масиву Полонина Боржава. Ночівля.

4 день (неділя)
Сніданок в ресторані готелю. Переїзд в Колочаву. Ескурсія по Колочаві. Колочава - унікальне село на Закарпатті, розташоване у мальовничій Тереблянській долині, на території Національного природного заповідника "Синевир".  Чудові гірські краєвиди, чисте повітря, мінеральна вода та гостинність місцевих мешканців зроблять тут відпочинок приємним і корисним. Колочава - село десяти музеїв, ви відвідаєте Музей-скансен Старе село - перший сільський музей архітектури та побуту на Закарпатті.  Експонати ознайомлюють із 300-річною історією побуту місцевих жителів. Музей Колочавська вузькоколійка - єдиний в Україні музей, де широко представлено історію вузькоколійної залізниці. Музей Радянська школа - перший школа-музей на Закарпатті передає атмосферу навчання дітей у 60-70-х роках минулого століття. Музей "Бункер Штаєра" - тут відтворені умови проживання та переховування колочавських повстанців УПА, які вели антирадянську діяльність та були причетні до українського національно-визвольного руху та багато інших музеїв. В Колочаві Ви побачите безліч пам'ятників, серед яких: пам'ятник Вівчарю, пам'ятник Вчительці з Вкраїни, пам'ятник Заробітчанам та багато інших. Виїзд до Львова. 

Вартість туру (від 15 осіб і більше) 2050 грн/особа 

У вартість туру входить:
- проживання в готелі у Львові (2 ночі, 2 місні номери)
- проживання в готелі в Колочаві 1 ніч (2-3-4 місне розміщення)
- 3 сніданки
- Транспортне обслуговування згідно програми
- Екскурсійне обслуговування згідно програми
- групове страхування від нещасного випадку 

Додатково оплачуються:
- вхідні квитки в музеї
- обіди та вечері
- особисті витрати

 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partn2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

           Курс валют 
           на 18.09.2020
           1€=34,35 грн.
           1$=29,34 грн.

  


© 2020, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії