Готель ГАЛАКТИКА


Розташуваня: готель «Галактика» розташований в 10хв. їзди від центру Львова, де вдало поєднані краса і затишок мальовничих лісів Винників.

Розміщення: 54 номери. В кожному номері зроблено сучасний ремонт. 

Номер стандарт І та ІІ категорії - 2 роздільних ліжка, душова кабіна, телевізор з кабельним ТБ, холодильник, електрочайник, фен, гардероб з дерев’яними вішаками, ложечкою для взуття, щіткою для взуття, щіткою для одягу. В номері ІІ категорії немає фена.

Номер стандарт ІІІ категорії - 2 роздільних ліжка, душ, кондиціонер, телевізор з кабельним ТБ, холодильник, гардероб з дерев’яними вішаками, ложечкою для взуття, щіткою для взуття, щіткою для одягу.

Номер стандарт ІІ категорії з додатковим ліжком -  3 роздільних ліжка, душова кабіна/душ, телевізор з кабельним ТБ, холодильник, електрочайник, гардероб з дерев’яними вішаками, ложечкою для взуття, щіткою для взуття, щіткою для одягу.

Номер напівлюкс - двоспальне ліжко, ванна кімната (доповнена сан. пакетом, гребінцями), телевізор з кабельним ТБ, холодильник, електрочайник, фен, кондиціонер, сейф,  “Вітальний набір” (мінеральна вода газована/негазована), гардероб з дерев’яними вішаками, ложечкою для взуття, щіткою для взуття, щіткою для одягу, прибирання номера та зміна рушників — щодня, зміна постелі — щодня.

Номер люкс -  двокімнатний номер, двоспальне ліжко, телевізор з кабельним ТБ, кондиціонер, шкіряний диван з кріслом, холодильник, електрочайник, “Вітальний набір” (мінеральна вода газована/негазована), сейф, сан. вузол, халати для ванни, фен, гардероб з дерев’яними вішаками, ложечкою для взуття, щіткою для взуття, щіткою для одягу, прибирання номера та зміна рушників — щодня, зміна постелі — щодня.

Харчування: у ресторані готельно-розважального комплексу «Галактика». Поєднання смачної кухні, вишуканого сервісу і затишної атмосфери назавжди поселяться у вашому серці. 

Інфраструктура: ресторан, конференцзал, бар, літній дворик, нічний клуб.

Адреса: 79495 м. Львів-Винники, вул. Галицька 21 б.


© 2007, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії