Міст-тур
м.Львів, 79005 
проспект Шевченка, 34 
office@meest-tour.com.ua
(032) 297-08-52 
(067) 216-99-00 
(093) 006-99-00 
(050) 456-99-00

Курс валют

1€ = 45 грн

1$ = 43 грн

Відповідальні менеджери:

Леся Данчура
+380679773704
lz@meest-tour.com.ua

 

Наталія Онищук-Горліцина
+380674466743
on@meest-tour.com.ua

Юлія Бондар (Єременко)
+380965177974
tour4@meest-tour.com.ua

10 родзинок Закарпаття

Карпати, замки, палаци, вина – все найкраще, що може запропонувати гостинне Закарпаття, чекає на Вас!

УВАГА! З кінця листопада до кінця березня, за несприятливих погодніх умов (ожеледиця, сильні снігопади, погана видимість тощо) екскурсія на озеро Синевир може бути змінена на відвідування оленячої ферми та катання на канатно-крісельній дорозі в Міжгір'ї.

Вартість туру на 1особу2100грн
Виїзди:щоп'ятниці



Програма:
1 день: виїзд зі Львова (09:00)/Стрия (10:00) – санаторій "Карпати" (екскурсія палацом Шенборна) – Мукачево (екскурсія замком і обід) – Берегово (купання в термальному басейні або прогулянка по місту) – Берегівський р-н (вечеря та ночівля в садибах сільського туризму, поселення о 21:00).

2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Ужгород (екскурсія містом, замком та обід) – Лумшори (купання в чанах) – Берегівське вулканічне низькогір’я (дегустація вин) – повернення в садиби о 21:30.

3 день: сніданок і виїзд (08:00) – Виноградів (дегустація сиру) – Синевирський перевал (фотографування та огляд карпатських панорам) – Національний парк “Синевир” (перехід до озера, обід, реабілітаційний центр бурого ведмедя) – Львів (повернення о 22:00).



У вартість туру входить

  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
  • страхування на час подорожі;
  • проживання.

    У вартість не входять і додатково оплачуються

  • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
  • харчування;
  • дегустації.

Знижки

  • Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі)
  • Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 180 грн/особа (від загальної вартості туру)
  • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру


Вхідні квитки:
Палац Шенборна: дорослий, пенсійний, студентський - 40 грн., діти до 14 років - 30 грн.;

Мукачівський замок: дорослі – 100 грн., студенти, пенсіонери – 70 грн., школярі – 50 грн.

Термальний басейн “Жайворонок” у Берегові (2 години): загальний – 250 грн., пенсіонери – 200 грн., особи з інвалідністю І групи, студенти, діти від 120 до 150 см. – 125 грн., діти до 120 см. – безкоштовно, оренда шафки – 30 грн., (діти до 150 см допускаються в басейн тільки в нарукавниках для плавання);

Оренда шафки в термальному басейні "Жайворонок": оренда шафки – 30 грн.

Ужгородський замок: загальний (дорослі) - 130 грн., пенсіонери - 100 грн., студенти - 100 грн., учні - 60 грн.

Купання в чанах з мінеральною водою с. Лумшори: 195 грн./особа, діти до 12 років – 145 грн./особа.

Дегустація вин: 95 грн., екскурсія без споживання вина – 45 грн.;

Дегустація сиру та молочної продукції: загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 100 грн.

Озеро “Синевир”: загальний, пенсійний – 60 грн, студенти і школярі – 30 грн.

Реабілітаційний центр бурого ведмедя: реабілітаційний центр бурого ведмедя: загальний, пенсійний – 60 грн, студенти і школярі – 30 грн.;

Трансфер до КПП "Синевир" (в обидві сторони): загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 70 грн.;


Проживання відбувається в затишних садибах. Номери: 2-місні та 3-місні (з вигодами у коридорі).


Харчування:
1день
Сніданок: Можна поснідати вдома, взяти з собою перекус або поснідати під час стоянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.
Обід Меню: салат з капусти, на перше — боб-левеш, торгоня (домашні макарони особливого приготування) з шишками, компот, десерт, хліб.  Вартість 180 грн./особа.
Вечеря відбувається у садибах. Меню: ташкотлевеш, торгоня з підливою, солодощі, вино/палинка, компот. Вартість 170 грн./особа.

2 день:
Сніданок відбувається у садибах зеленого туризму. Меню: ковбаса, сир, бундашкеньє (схожі на грінки), джем, масло, хліб, кава/чай. Вартість- 100 грн.
Обід Відбувається в Ужгороді в колибі “Смерекова хижа”. Меню: солянка карпатська, рис з свинним гуляшем, салат з буряка, хліб, карпатський чай. Вартість 180 грн/особа.
Вечеря В садибах після поселення і складається з страв угорської національної кухні: бограч-гуляш, мадярські голубці, солодощі, вино/палинка, компот. Вартість 170 грн./особа.

3 день:
Сніданок В садибах, звичайний європейський. Вартість 100 грн./особа.
Обід складається з найкращих страв бойківської кухні: салат овочевий, юшка з білими грибами, картопляне пюре з м'ясо по-полонинськи, хліб, чай з трав. Вартість 200 грн./особа.




Санаторій Карпати. Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців країни, наче у казку запрошує Вас мисливський палац графів Шенборнів (1890р.). Він дивиться на Вас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати. Палац оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами.

Мукачево. Звідки б Ви не наближалися до Мукачево, за десятки кілометрів, на одинокій гостроверхій сопці, як магніт, Вас притягує овіяний легендами і бойовою славою мукачівський замок “Паланок” (XIV ст.). Цей визначний воєнно-архітектурний пам'ятник середньовіччя був збудований для охорони і контролю торгових і військових шляхів. Деякі джерела стверджують, що вже в ІХ-Х ст. на горі було невелике укріплення, збудоване для охорони кордонів Київської Русі за Карпатами. Спорудив замок руський князь Федір Корятович і перетворив його у свою резиденцію. Замкові стіни пам’ятають свою захисницю Ілону Зріні, що проявила дива мужності та героїзму при обороні замку. Крім потужного замку в Мукачево є ще багато цікавого: каплиця св. Мартина (XIV ст.), жіночий Миколаївський монастир на Чернечій горі (XVIIІ ст.), палац Ракоці (1663р.) та прекрасна зелена ратуша (1903р.). 

Берегово. Колишній “Береґсас” здавна відомий своїми архітектурними пам’ятками, але більшість туристів їдуть сюди для лікування, насолоди та відпочинку. Адже саме тут розташований сучасний оздоровчий комплекс “Жайворонок”, який славиться басейнами з унікальною термальною водою (температурою 31-45 С). Гості комплексу цілий рік можуть лікуватися та відпочивати у відкритих та критих басейнах із природньою мінеральною водою, котра піднімається безпосередньо із термальних свердловин глибиною понад 1 км.

Ужгород. Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогуляйтеся історичною вулицею міста - Корзо, обов’язково огляньте найвідоміший храм міста Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), огляньте один з найстаріших в Україні замків (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен) та обов’язково завітайте в культову корчму “Деца у нотаря”. 

Лумшори. В підніжжі найбільшої полонини українських Карпат полонини Руна знаходиться бальнеологічний курорт Лумшори, який відомий ще з XVII ст. В ньому тісно переплелися райської краси природа і елементи пекла – величезні металеві чани, в яких Вас варитимуть на повільному вогні в мінеральній сірководневій воді. Для більшої насолоди можна чергувати “варіння” в чані і купання в холодній воді. Такий відпочинок окрім незабутніх вражень, приводить до оздоровлення опорно-рухового апарату і омолоджує організм на десять років.

Долина нарцисів. Візитка Закарпаття, всесвітньо відома легендарна долина, на якій протягом 10 днів цвітуть нарциси, популяція котрих залишилася тут ще з льодовикового періоду. Приїзджайте й Ви, бо ніде на землі більше нема такого місця.

Синевир. Візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як “Морське око”, воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті989 метрів і має максимальну глибину22 метри. 

Пилипець. Тут з висоти15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. “морське око”, в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах
 

Цікавлять наші пропозиції?
Підписуйтесь!

Курс валют

1€ = 45 грн

1$ = 43 грн