тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Відповідальний менеджер


Юлія Бондар (Єременко)

Viber, Telegram: 0965177974
tour4@meest-tour.com.ua

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

У ритмі Львова

7 днів / 6 ночей
щопонеділка


1 день
понеділок

Прибуття до Львова. Зустріч на вокзалі, трансфер в готель.
Поселення після 14.00. (за дод. оплату можливе раннє поселення).
15:00-18:00 Пішохідна екскурсія «Місто з ароматом кави»: Під час екскурсії Ви дізнаєтеся про історію вживання кави, її шляхи в Європу та до Львова, історію львівських кав’ярень, оглянете топ-десятку найкращих львівських кав'ярень. Розпочнемо подорож на центральному проспекті Львова – пр. Свободи біля Оперного театру - архітектурної перлини Львова, одного з найгарніших театрів Європи. Далі перейдемо до площі Ринок – серця старовинного міста, пройдемся вузенькими середньовічними вуличками з величним ансамблем Успенської церкви - архітектурним шедевром українського ренесансу, бароковим Домініканським костелом – у якому можна послухати органну музику, єдиною у Львові готичною пам”яткою - Латинською катедрою, яку будувати майже 100 років, каплицею Боїмів – усипальницею багатих міщан, вул. Вірменською з унікальною Вірменською церквою та будинком „пір року”... Ви почуєте безліч легенд про місто, його мешканців.

Рекомендуємо повечеряти:

- на терасі на даху в готелі «Леополіс» 5* (рекомендуємо для закоханих пар та всіх, хто любить романтику, тільки в теплу пору року)
(резервування столика безкоштовно);
- на каву сходити в кавярню «Цукерню»;
- «Кумпель» ресторан-пивоварня, де можна скуштувати галицьку кухню;
- кнайпа „Криївка”- припаде до душі усім охочим побувати в українському підпіллі, повечеряти в польових умовах з похідного казанця та послухати українських пісень.
- теарт пива "Правда" - саме той театр, де не варто пропускати жодної прем'єри.

2 день
вівторок

Сніданок в ресторані готелю.
11:00-14:00 Оглядова екскурсія по Львову, під час якої Ви побачите місто з висоти пташиного польоту (з оглядового майданчика гори Високий Замок), старовинні галицькі храми, розташовані на Підзамчі (Церкви Св. Параскеви, Св. Онуфрія, Св. Миколая, костели Марії Сніжної та Івана Хрестителя), Собор Юра - головний греко-католицький храм України, комплекс Львівських університетів, пр. Свободи, Оперний театр. Личаківський меморіальний цвинтар, занесений до світової спадщини ЮНЕСКО (могили Ів.Франка, М. Шашкевича, С. Крушельницької, композиторів С. Людкевича, А. Кос-Анатольського та В. Івасюка, архітектора З. Горголевського).

Факультативно пропонуємо: 

Пішохідна екскурсія по Львову "Визвольними шляхами" (2 год.). Під час екскурсії ви дізнаєтесь чому саме на Західній Україні завжди був національний дух, які у Львові жили патріоти, що вони робили для процвітання України, хто ж такі січові стрільці, Є. Коновалець, С. Бандера, Р. Шухевич, що таке ЗУНР і ОУН, з ким воювали УПА та дивізія СС Галичина, і проведе її для вас один з найкращих гідів м. Львова. -200 грн. за особу, додатково оплачуються вхідні квитки.

Ввечері рекомендуємо відвідати:
- Львівський Національний Академічний театр опери та балету ім. С. Крушельницької (вартість квитка від 50 грн). Розклад вистав тут
- Національний Академічний Український драматичний театр ім. М. Заньковецької Репертуар
Львівську обласну філармонію
- концерт органної музики в Домініканському соборі о 15.00 по суботах, неділях.

3 день
середа

Сніданок в ресторані готелю.
12:00-14:00 "Підземеллями Львова" (2 год). Ви відвідаєте найдовші та найстаріші підземелля міста лева. Найбільш таємничими підземеллями Львова, де стоїть мармуровий саркофаг а стіни досі приховують безліч таємниць є підземелля Єзуїтського монастиря. Як нам відомо місто стоїть на ріці, яка сьогодні протікає під землею у величезному колекторі.  Щоб познайомитись з Львівською підземною рікою Полтвою потрібно спуститись у мистецькі підземелля Львова під Львівською Оперою. Ви відвідаєте підземелля, що в Середньовіччі виконували роль винарні, де і сьогодні стоять великі бочки, та стародавні бутлі для наливок і настойок - підземелля аптеки "Під Чорним Орлом", підземеллями колишнього Домініканського монастиря, де в підземних келіях молилась княгиня Констанція і відбувала покарання перша красуня Польщі Гальшка Острозька. В цих підземеллях зберігся найстаріший у Львові "прангер" - стовп ганьби, щоправда в катівні князя Льва його використовували для інших цілей. Львівська копальня кави гостинно відкриває свої кавові підземелля і розповідає про те, як кава з'явилася у Львові завойовуючи світ, хто її привіз у Львів і як вона опинилась у підземеллях одного з будинків Львова. А також в екскурсії підземелля Преображенської церкви та інших стародавніх будівель Львова. Вільний час.

У вільний час рекомендуємо самостійно відвідати: 
- Музей народної архітектури і побуту “Шевченківський гай”
- Музей старовинної зброї „Арсенал”
- Музей меблів та порцеляни
- Аквапарк „Пляж” (! не забудьте купальники)

4 день четвер

Сніданок в ресторані готелю.
Факультативно пропонуємо:
08.00-20.00 Карпатський трамвай, скелі Довбуша та Гошівський монастир (400 грн/ос.).  
Екскурсія, що познайомить з Карпатськими горами та їх кам'яними скарбами а також з одним з героїв карпатського краю від гуцулів до бойків - Олексою Довбушем. Хто буде настільки ж кмітливим, сміливим та сильним як Олекса можливо знайде цого скарби, які досі ще ніхто не зміг відшукати!  Виїзд зі Львова. Відразу за містом з вікон автобусу відкривається прекрасна панорама пагорбів які неофіційно називають "Карпати в мініатюрі". Висота пасма в середньому становить орієнтовно 350 м. над рівнем моря. Закінчуються пагорби так званою Чорною горою, а далі велика і широка Прикарпатська рівнина яка тягнеться аж до Карпатських гір. Багата ця рівнина на газ, нафту та мінеральні води. По дорозі зупинка на території курорту Моршин. Моршин – місто курорт. Огляд парку, бювету з мінеральною водою, тут можна попити води з джерела що знаходиться поблизу. На території санаторію "Мармуровий палац" знаходиться невеликий звіринець та пташиний двір. Переїзд до скель Довбуша.  Перед підйомом на скелі невеличка зупинка на березі гірської річки Сукіль, щоб подивитись на невеликі водоспади. Скелі Довбуша - скельно-печерний комплекс серед букового лісу в Карпатах недалеко від Болехова колишнього центру солеваріння Галичини. Це своєрідна “Мекка” для скелелазів – екстремалів, улюблене місце відпочинку для курортників Трускавця та Моршина. Скелі утворилися мільйони років тому. Нині цей камінний лабіринт оточує буковий ліс. У X–XVII століттях до н.е. тут існувало язичницьке святилище-палеообсерваторія. Після поширення в Карпатах християнства, на місці поганської святині, ймовірно, виник невеликий печерний давньоруський монастир-скит, а невдовзі – сторожова фортеця (одна з твердинь, якими галицький князь Ярослав Осмомисл, за словами автора “Слова о полку Ігоревім” підпер Угорські гори), яка пережила монголо-татарську навалу й проіснувала до XVI століття.  Покоління колишніх мешканців фортеці навирубували в камені печер, лав і сходинок. 

5 день п'ятниця

Сніданок в ресторані готелю. 
Факультативно пропонуємо:
07:30-22:00 Екскурсія "Замки Закарпаття" - 550 грн/особа. Екскурсія, що познайомить з краєм, який розташовується по південну сторону Карпатських гір - там, де багато сонця та вина, стародавніх бойових замків та прекрасних палаців, мінеральних вод та гарячих гейзерів. Це все - Закарпаття! 
Дві години від Львова і вже гори Карпати, перетинаємо найбільші Карпатські гірські ріки Львівщини Стрий та Опір, переїжджаємо Верецький перевал, через Руські Ворота, через які починаючи з Х ст.. проходили в Європу безліч кочових войовничих племен та проходив трансконтинентальний торговельний шлях з Китаю в Португалію. В'їжджаємо в Закарпаття. Милуємось панорамою Бескидського хребта та Полонини Боржави і спускаємося долиною мальовничої ріки Латориця у Закарпатську долину.  Урочище Берегвар. Екскурсія "Легенди замку Берегвар". Екскурсія по парку, де розташовується замок кінозірка («Снігова королева», серіал «Доярка з Хацапетівки») – колишній мисливський замок-палац графів Шенборнів, який побудований в романтичному стилі і поєднує романські та готичні мотиви. Замок-палац побудований як земний рік: 365 вікон (кількість днів у році), 52 димоходи (кількість тижнів у році) і 12 входів (кількість місяців у році). Розташовується замок – палац серед мальовничого парку-дендрарію ХІХ ст. з озером, що має форму серця і джерело молодості і краси. Після прогулянки перетинаємо пояс Вулканічних Карпат і спускаємося в долину, де річка Латориця виривається з гір на рівнину, посеред якої височить гора з замком «Паланок». Мукачево. Екскурсія "Замок "Паланок". Один з найкращих, в оборонному значенні, замок середньовічної Європи, що постав у XIV ст.. і розбудовувався та вдосконалювався до XVIII ст.. Під час екскурсії замком бачимо: три двори з площами на які розділений замок, замковий колодязь глибина якого 68 метрів. Буде можливість піднятися на один з бастіонів замку, звідки відкривається панорама міста Мукачево, яке оточене кільцем гір і перебуває як в амфітеатрі, та оглянути ряд пам’ятників на території замку. Переїзд до Ужгорода – столиці Закарпатського краю. Замок «Унгвар». Екскурсія по замку. Макет замку XVIII ст.., пам’ятник «Турул», колодязь. В самому замку виставка краєзнавчого музею (історія, зброя, флора і фауна, власники, зал тортур, винні підземелля) Прогулянка по центру Ужгорода (набережна, найдовша липова алея Європи, синагога). Обід в унікальній ресторації «Деца у нотаря». «Деца у нотаря» - не просто ресторан – це значно більше. Дурні до корчми не ходять. Їм тут нудно. Дурні або швидко йдуть геть, або швидко напиваються, що, в принципі, одне і те ж саме. «Деца у нотаря» корчма – для HOMO SAPIENS. А різниця між ГОМО і ГОМО САПІЕНС в тому, що в гомо є тільки дві дірки: одна на вході, а друга на виході. А у гомо-сапіенс отворів багато: очі, вуха, ніс, рот... Сапіенси приходять у корчму з фотоапаратами, читають, спілкуються, відправляють друзям SMS-ки та ММS-ки, повертаються сюди знову і знову. «Фішкою» Деци є парадоксальний гумор в оформленні корчми: це сатиричний веселий цвинтар, захоплюючі туалети, галерея алкопародій на полотна відомих авторів та власних алкосюжетів, каравела-гойдалка, різні меморіали, комічні скульптури, розписи, капличка туриста... За 16 років Деца стала великою сценою, декорованою самим життям... Мабуть, тому відвідувачі плачуть тричі: 1) чому я не побував тут раніше? 2) чому я не прихопив з собою фотоапарат? 3) чому так швидко треба йти геть? Повернення у Львів. 

6 день субота

Сніданок в ресторані готелю.
Факультативно пропонуємо (тільки в теплу пору року):
07:00-22:00 "Озеро Синевир та водоспад Шипіт". Під час екскурсії екскурсанти оглянуть один з найкрасивіших водоспадів Українських Карпат - водоспад Шипіт, найбільше Карпатське озеро - озеро Синевир, яке овіяне безліччю легенд, зможуть спробувати унікальні мінеральні джерела - "Калечинська" та "Соймівська", відвідати реабілітаційний центр для ведмедів, скуштувати карпатських страв та напоїв і намилуватися гірськими пейзажами. Виїзд зі Львова. Відразу за містом з вікон автобусу відкривається прекрасна панорама пагорбів які неофіційно називають "Карпати в мініатюрі". Гори розпочинаються за 80 км. від Львова і зустрічають широкою Стрийською долиною. Поступово дорога піднімається все вище в вище на Верецький перевал. За перевалом відкриваються прекрасні краєвиди гірських масивів Бескид, Пікуй, Полонина Боржава. На черговому Воловецькому перевалі зупинка на фотопаузу. Прекрасні краєвиди на гори Пікуй, Тимнатик, масив Полонину Боржаву і місто Воловець що лежить в долині відразу під перевалом. Ще один перевал (Подобовецький) і відкривається широка долина в підніжжі масиву Полонина Боржава. Саме в підніжжі цього гірського пасма знаходиться заповідник "Шипіт", з одним з наймальовничіших водоспадів Карпат. Водоспад Шипіт - один знайвищих водоспадів. Знаходиться на північних схилах гірського масиву Полонина Боржава, при підніжжі гори Гемби у глибокій ущелині річки Пилипець. Водоспад причаровує всіх своєю незвичайною природною красою. З підземного джерела на горі Великий Верх (1598м) починає свій шлях униз мальовничою ущелиною невеликий потічок Плошанка. Його води несуть свіжість і прохолоду. Падаючи численними мальовничими каскадами з 14-ти метрової висоти кришталево чиста вода розбивається об каміння утворюючи міріади діамантових краплинок, що переливаються дивовижними барвами у променях карпатського сонця (прогулянка до водоспаду). Після огляду водоспаду вирушаємо далі долиною ріки Репинки вздовж масиву Полонина Боржава. Цей район Закарпатської області багатий на унікальні мінеральні джерела: в селі Калечин можна спробувати мінеральну воду "Калечинська", а в селі Сойми - мінеральну воду "Соймівська" (зупинка на дегустацію). Дорога знову піднімається вверх до перевалу і села Синевир. Озеро розташоване трішки далі, неподалік села Синевирська поляна. До самого озера вздовж мальовничого потічка веде дорога протяжністю 1200 м. (або можна піднятись лісовою стежкою 1200 м.). Озеро "Синевир" найбільше озеро Українських Карпат. Синевир вважається найцікавішим об'єктом Національного природного парку «Синевир» і є однією з візитівок Українських Карпат. Воно розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря, має середню площу 4—5 гектарів, його середня глибина становить 8—10 м, максимальна — 24 м. Через висоту над рівнем моря і порівняну глибоководність навіть у найтепліші дні прогріваються лише верхні 1—2 метри озера. На територї природнього парку також розташовується реабілітаційний центр для бурих ведмедів "Синевир". Реабілітаційний центр створено з метою реабілітації особин ведмедя бурого, які зазнали жорстокого поводження і незаконно утримувалися в неволі. Цей заклад вже прихистив чотирьох тварин, які, до речі, мають свої імена – Дюрій, Бубочка, Роза і Потап. У «Синевирі» звірі почуваються добре. Щодня їх годують овочами, фруктами і рибою.  (зупинка знайомство з ведмедями :) ) - 550 грн/особа + 100 грн/ос вхідні квитки.

7 день неділя

Сніданок в ресторані готелю. Виселення з готелю до 12.00.
Вільний день.
Виїзд зі Львова.


Вартість в грн. за 1 особу (мін. 2 ос.):

Гетьман 3* (стандарт) - 2700 грн.
Апартаменти "Ірена" (стандарт) - 3150 грн.
Старий Краків 3* (стандарт) – 3550 грн.
Преміум 3* (стандарт) - 3700 грн
Львів 3* (комфорт) - 4000 грн.
Нота Бене 3* (стандарт) - 4000 грн.
Цісар 3* (стандарт) - 4400 грн.
Євроготель 3* (стандарт) - 4550 грн.
Жорж 3* (стандарт) - 5350 грн.
Арт-готель "Модерн"3* (стандарт) - 5450 грн.
Дністер 4* (класік) -від 5650 грн.
Швейцарський 4* (стандарт) - 9260 грн.
Асторія 4*– 9550 грн.
Цитадель Інн 5*– 12 700 грн.


У вартість входить:

- проживання в готелі вибраної категорії (6 ночей), 2місне розміщення в номері категорії «стандарт», або категорії, вказаної в прайсі;
- 6 сніданки в готелі;
- трансфер вокзал – готель;
- оглядова автобусна екскурсія по Львову 3 години;
- пішохідна екскурсія  «Місто з ароматом кави» по Львову 3 години;
- пішохідна екскурсія «Підземеллями Львова» - 2 години.


Додатково оплачується:

- факультативні екскурсії (потрібно бронювати при замовленні туру);
- вхідні квитки;
- медичне страхування.

Залиште відгук про тур

 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/railway_tickets_2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

  


© 2022, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії