тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Корисна інформація

Загальна інформація

Валюта

Узбецька кухня

Ресторани

Шопінг

Ремісничі майстерні

Мобільні оператори

Митниця

Традиції та звичаї

Untitled Document

Відповідальний менеджер


Олена Музичка

Skype: Olenameest
omuzychka@meest-tour.com.ua

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Великий шовковий шлях
Ташкент – Ургенч (Хіва) – Бухара – Шахрисабз – Самарканд – Ташкент (Турецькі  авіалінії)
(вильоти по вівторках, четвергах, неділях)

День 1
15.20 Виліт зі Львова, 17.25 приліт в Стамбул. 23.55 виліт з Стамбула.

День 2
06.30 приліт в Ташкент, зустріч. трансфер в готель, поселення , сніданок, відпочинок.
14.00 Екскурсія по м. Ташкент. Ташкент є столицею Республіки Узбекистан з 1930 р. Це місто, яке з'явилося 2000 років назад на перехресті Великого Шовкового Шляху. Ташкент сьогодні – це сучасний культурний і діловий центр. Ташкент розділений на дві частини: старий і новий Ташкент. Екскурсія пройде як по старій, так і по новій частині міста. В старій частині Ви відвідаєте Хазрет Імам - архітектурний ансамбль (XVI-XIX ст.). Він складається з чотирьох пам'яток: Медресе Барак-хана (XVI ст.), де сьогодні знаходиться Духовне Управління Мусульман; Мечеть Тіля-Шейх і бібліотека (XIX ст.), у якій зберігається унікальний екземпляр Корану Османа, написаний у 653 р. і різноманітні книжки вчених і богословів X-XIX ст.; Мавзолей Абу Бакра аль Кафаль аль Шаши (XVI ст.) і Мечеть Намазгох (соборна мечеть) (XIX ст.), де розташований Ісламський Інститут - єдиний у Центральній Азії. Також Ви відвідаєте найстаріший базар у Ташкенті - Чор-Су базар, Медресе Абулкасім-Шейха, у якому сьогодні розташований ремісницький центр «Золотий спадок Узбекистану». Після перерви на обід, екскурсія пройде по новій частині міста, яку почали будувати наприкінці ХІХ ст. росіяни, після завоювання Туркестану. Ви побачите Театральну площу, на якій розташований шедевр узбецької архітектури 50-х - Державний Академічний Театр Опери і Балету; парк Аміра Тимура - історичний центр «Нового Ташкенту», навколо якого у 1877 – 1881 р. були збудовані перші будівлі класичної європейської архітектури. Відпочинок. Ночівля в Ташкенті.

День 3:  Ургенч/Хіва.
Сніданок. 06.30 Трансфер в аеропорт. Переліт в Ургенч. 09.40 Приліт в Ургенч, трансфер в Хіву (35км). Поселення. Екскурсія по місту: "Історико-архітектурний заповідник". Хіва - одна зі столиць древнього Хорезму – це класичне середньовічне місто тричастинної архітектури: цитадель Куня-Арк, Ічан-Кала (внутрішня частина міста) і Дішан-Кала (передмістя). Стіни у вигляді прямокутника із чотирма воротами оточують центральну частину міста. Мінарети, дуже схожі на знаки оклику, простягаються через все місто і роблять акцент на головній вісі конструкції. Із найдавніших пам'яток Хіви збереглися мавзолеї Саід Алаутдіна і Пахлаван Махмуда в центрі Ічан-Кали, які Були збудовані у XIV столітті, у період процвітання архітектурно-художньої школи золотоординського Хорезму. Інші пам'ятки і комплекси були збудовані у наступні століття і гармонійно поєднуються з більш древніми пам'ятками. Архітектурний декор будівель відрізняється м'якою синьо-біло-блакитною палітрою керамічних і майолікових плит, у яких втілені численні орнаментальні композиції. Колони, двері, віконниці і ворота прикрашені чудовою різьбою.
Після екскурсії дається вільний час для погулянки по місту і придбання сувенірів.
Ночівля в Хіві.

День 4: Хіва / Бухара. 500 км – 8 годин.
Після сніданку чекає довга дорога до Бухари через пустелю Кизил Кум. Можливо, це буде трохи важко, але нема іншої дороги, щоб дістатися до Бухари з Хіви. В дорозі передбачені зупинки, щоб сфотографувати річку Амудар'ю («Мати річок»), просто відпочити і відчути гаряче «дихання» пустелі.
Прибуття, розміщення в готелі.
Ночівля в Бухарі.

День 5: Бухара.    
Після сніданку буде запропонована Чудова 6-годинна екскурсія по Бухарі. "У той час як у всьому світі світло падає на землю зверху, в Бухарі воно йде від землі!». Бухара,"Перлина Сходу", є одним з найдревніших міст Сходу. Бухара, починаючи з 8 століття, була головним ісламським центром Маверанахра. Імам Аль-Бухарі (помер у 870 р.), видатний богослов, автор класичний антології хадисів, увіковічив ім'я Бухари. Такі почесні звання, як "священна" і "горда" говорять про значну роль Бухари в ісламському світі. У наш час Бухара є зібранням пам'яток архітектури, збудованих у різні часи (з IX по XX ст.) і справедливо називається  "Книгою архітектури". Під час прогулянки по Бухарі, переходячи від однієї пам'ятки до іншої, можна побачити розвиток архітектурних форм і декору. Ви побачите такі пам'ятки, як  Мавзолей Саманидів (IX-X ст.), Чашма-Аюб - "криниця" або "джерело" Іова (XIV ст.), Боло-Хауз (XVIII ст.), Арк - резиденція правителів (I-XX ст. ). Після перерви на обід екскурсія буде продовжена: архітектурний ансамбль Пой Калон («у ніг Великого»), який складається з мінарету Калон (XII ст.), мечеті (XV ст.) в Медресе Мірі-Араб (XVI ст.); торгові куполи, збудовані у XVI ст., де базар ремісних виробів є й зараз. Знамениті бухарські килими, срібні ювелірні вироби, вироби зі сталі і багато іншого продається тут. Архітектурний ансамбль Лябі-Хауз (XVI-XVII ст.), який складається з мечеті Хонако, Медресе Нодір Девон-Бегі (XVII ст.), Медресе Кукельдаш (XVI ст.), збудованих навколо водойми (хауз), стане останнім об'єктом екскурсії у цей день. Вечеря з фольклорним концертом у медресе Нодір Девон-Бегі.                    
Ночівля в Бухарі.

День 6: Бухара.
Заміська екскурсія, під час якої ви відвідаєте два комплекси. Меморіал покровителя Бухари шейха Баха ад-Діна Накшбанди (помер в 1389) розташований  18 км від Бухари. Меморіал на могилі шейха будувався впродовж  5 століть. Суфійська община, заснована Накшбанди, відкидала аскетизм і приймала активну участь в економіці. Сітора Мохі Хоса (XIX-XX ст.ст.) - літня резиденція бухарських емірів - знаходиться 4 км від Бухари. Будівля палацу поєднеє в своїй архітектурі середньоазійський і європейський стилі. Емір Бухарський Абдуллахан вирішив використовувати європейські архітектурні традиції і відправив групу бухарських майстрів (усто) в Петербург і Ялту вивчати російський  досвід. Деякі будівлі були спроектовані інженером Ігнатіем Саковичем. На зворотньому шляху можливо відвідати також медресе Чор-Миіор (1807) - "Чотири мінарети", які розташовані в глибині жилих кварталів.
Ночівля в Бухарі.

День 7:  Бухара / Шахрісабз. 240 км – 4 години.
Шахрісабз / Самарканд. 140 км – 2 години.
Після сніданку Ви почнете свій шлях до Самарканду через місто Шахрісабз. Ця поїздка з екскурсією у Шахрісабзі займе майже цілий день, але не рахуйте свій час, вона того вартує. Шахрісабз - батьківщина Тамерлана - розташований у невеликій долині, яка оточена передгір'ями Паміру. Серед архітектурних пам'яток часів Тимура є залишки масивного порталу Ак Сарай, який будувався 20 років і був зруйнований Абдула Ханом Бухари у XVII ст.., щоб стерти з пам'яті людей епоху Тимура. Поховальний комплекс Дор-ус-Саодат, який включає в себе мавзолей двох синів Тамерлана: Джахангіра і Омар Шейха, збудований рабами у XIV ст., є визначним прикладом архітектури Хорезму. За часів правління онука Тамерлана Улугбека комплекс був розширений. Згодом з'явився комплекс Дор-ут-Тіловат, збудований для поховання родичів Тамерлана, які жили у Шахрісабзі.Шахрісабз відомий своїми вишивками.
Переїзд до Самарканду (140 км). Прибуття. Розміщення у готелі. Вечеря.
Ночівля в Самарканді.

День 8: Самарканд.
Після сніданку буде запропонована 6-годиннна екскурсія по місту, яке не потребує представлення. 
Самарканд є найвідомішим містом Центральної Азії. Його історія нараховує більш 2500 років. «Сяюча точка земної кулі», «Рим Сходу», «Сад праведників» - лише деякі з епітетів, якими було удостоєне місто поетів і філософів у різні часи. У XIV і XV ст., коли Самарканд був під владою династії Тимуридів, він був одним з центрів світової культур. Місто володіє чудовою колекцією древніх пам'яток. Бірюзові куполи Самарканду є найвидатнішими архітектурними символами. 
Площа Регістан (XV-XVII ст.) є традиційним центром міста. Площа оточена 3 трьох сторін будівлями, які прикрашені блискучою бірюзовою майолікою: Медресе Улугбека, Медресе Шер-Дор ф Медресе Тфлля Карф. Внутрішні і зовнішні фасади Медресе прикрашені орнаментом з глазурованих цеглин, різьбленою мозаїкою і мармуром.
Мавзолей Гур-Емір (XV ст.) - Мавзолей Тамерлана, одного з найвидатніших завойовників в історії, який зробив Самарканд улюбленим місцем поетів і мандрівників.
Велич архітектурних форм і ліній та яскраві мозаїки роблять мавзолей унікальною пам'яткою середньовічної архітектури.
Розвиток Самарканду продовжується швидкими темпами за онука Тимура Улугбека, який правив містом протягом першої половини XV ст., поки не був убитий у 1449 р. 
Улугбек добре відомий своїми науковими роботами, обсерваторією, яку він збудував на пагорбах на схід від Афросіабу, і медресе, побудованими в Бухарі, Гіждувані і на Регістані.
Меморіальний ансамбль Шахі-Зінда (XI-XIX ст.) - місто паломництва з XI ст. Комплекс складається з більш, ніж 20 мавзолеїв, більшість з яких належать родичам Тимура по жіночій лінії. Комплекс утворився навколо могили Кусама-ібн-Абаса - двоюрідного брата пророка Мухамеда. Ви побачите тут найкращі взірці майоліки, мозаїки і теракотової плитки. Прощальна вечеря. 
Ночівля у Самарканді.

День 9: Самарканд/Ташкент. 330 км – 4-5 годин.
Сніданок. 12.00 Виселення з готелю. 14.00 Виїзд до Ташкенту. 19.00 Прибуття. Трансфер в аеропорт.
                                                                                                           
День 10: Ташкент/Виліт.
03.00 виліт з Ташкента. 06.25 Приліт в Стамбул. 12.30 виліт з Стамбула, 14.20 приліт у Львів.

Вартість туру в доларах США за особу

Група:

Готель 3 - 4*

Готель 2-3*

Транспорт

1 особа

1690

1400

Sedan

2 особи

980

870

Sedan

3 особи

950

830

Мікроавтобус 7 місць

4 особи

850

750

Мікроавтобус 7 місць

Sgl доплата.

230

100

 

Доплата за ранішнє поселення в перший день

40 (60 SGL)

30 (40 SGL)

 

Дитина до 7років на ліжку з батьками

180

150

1 дитина + два дорослих

Дитина 7-12 років

500

380

Ташкент - Ургенч а/к

120

120

 

Готелі

Місто

Готель 3- 4*

Готель 2-3*

Ташкент

Ramada Tashkent 4*

Uzbekistan 3*

Хіва

Orient Star, Old 3*

Arcanchi 2*

Бухара

Sasha&Son 4* or similar

Aist 2*

Самарканд

Grand Samarqand –boutique or similar

Orient Star Samarkand 3* or similar

 

У вартість входить:    

Зустріч в аеропорту
2місне поселення
Харчування: сніданок  
Екскурсії
Гід в кажному місті
Вхідні квитки
Трансфер
Піднос двох місць багажу

У вартість не входить:

Авіа квитки:
Львів-Стамбул-Ташкент-Стамбул-Львів,
Авіа квитки Ташкент - Ургенч
Додаткове харчування і послуги 
Концерти і шоу
Особисті витрати чайові
Страхування
Оплата за фото- і відео зйомку

ОСОБЛИВІ УМОВИ

•    Розміщення в готелі о 14:00, звільнення номерів о 12:00.
•    Ціни можуть бути змінені у зв'язку зі змінами у вартості послуг.
•    Ціни включають вартість послуг, які описані в програмі.
•    У випадку зміни ціни на паливо, зміни державних податків компанія залишає за собою право змінити ціну відповідно.         

Розрахунок за туристичні послуги здійснюється в національній валюті України по комерційному курсу, встановленому на день оплати

 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partn2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

  


© 2021, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії