ЗАКОПАНЕ

 

Закопане вважається найкращим польським гірськолижним курортом, його ще називають “зимова столиця” Польщі. Цей курорт розташований в 100 кілометрах від Кракова, у прекрасній котловині найвищих гір Польщі – Татр. Закопане знаходиться в міжгірській улоговині між горами Татрами і хребтом Губалувка на висоті 850 – 1120 м над рівнем моря.

У Закопане у Вас буде можливість познайомитися з цікавою культурою місцевих жителів, які звуться гуралами, незвичайні традиції, специфічні звичаї і фольклор яких існує і до цих пір, що передаються з покоління в покоління.

Кожного року змінюється місто по-своєму, надаючи собі якусь пікантність. А ось мода на те, щоб приїхати і добре провести час у Закопане, яка з’явилася ще в XIX ст., не пройде ніколи.

На головній вулиці Крупувки знаходяться всі великі бари, розкішні ресторани, різноманітні магазини, банки. На інших вулицях міста крім, звичайно ж, готелів і приватних орендованих будинків, є тільки продуктові кіоски або сувенірні лавки.

Траси, витяги, карти схилів

Всі ціни на зимовий сезон доступні в он-лайн бронюванні ТУТ

 Всього в Закопане близько 10 гірськолижних комплексів, більше 50 підйомників. Є також фунікулерна дорога на Губалувку, кілька крісельних канатних доріг.    У центі міста знаходиться три гідних уваги комплексу - Анталувка, Козинець і Губалувка, а також кілька поодиноких бугельних підйомників.    Решта гірськолижних комплексів в Закопане - це Будзовий Верх, Буторовий Верх, Каспровий Верх, Калатувкі, Косцеліско, Носаль.Початківцям, рекомендуємо проводити навчання на пологих трасах Анталувки, Козинця і нижній ділянці Носаля, а також на схилах Калатувкі, Будзового верху, Косцеліска. Вони досить пологі для того, що Ви змогли відпрацювати на них свою техніку.
Просмотреть увеличенную карту

© 2007, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії