тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 

Заявка на бронювання

Необхідні документи


Авіачартер зі Львова


Гарячі авіатури

06.06-17.06 (11 ночей)
Вікенд в Чорногорії 06.06 (4 ночі)

Автобус + авіа

Літо, море - Montenegro! 26.05 (10 ночей)

Автобусні тури

05.06-19.06 (11 ночей)
09.06-22.06 (10 ночей)

Акції

Автобусний тур 26.05 (10 ночей)
Olimpia Appartments на червень

Спецпропозиція IBEROSTAR


Автобус зі Львова

з 26.05.19 до 02.10.19
з 09.06.19 до 05.10.19

Екскурсійні тури

Супер Балканський Експрес 27.05 (11 днів)
Балканський Експрес (11 днів)
Балканський Експрес (12 днів)

Вілли з басейнами в Чорногорії


Новинки продажу


Хіти продажу сезону


Груповий трансфер


Чорногорія

Екскурсії
Корисна інформація

Курорти та готелі

Будва
Бечічі
Рафаіловічі
Святий Стефан
Тіват
Пржно
Петровац
Сутоморе
Герцег Нові
Котор
Ульцинь
Бар
Ігало


Untitled Document

Відповідальні менеджери


Віра Подольська

SKYPE: vira_meest-tour
vira@meest-tour.com.ua


Марія Котяш

SKYPE: marikakotiash
montenegro@meest-tour.com.ua


Іванна Вовк

SKYPE: vovkiva
monte@meest-tour.com.ua

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Супер Балканський Експрес. Автобус + авіа
ГАРАНТОВАНИЙ ВИЇЗД!

Новинка сезону! Улюблений тур мандрівників!

Без нічних переїздів

Є чоловіче і жіноче підселення!

27.05 - 06.06.2019 (11 днів)

В програмі туру:

- величний Будапешт, затишний Загреб,

- найкрасивіша екскурсія Хорватії - Плітвіцькі озера,

- перлина Адріатики - м.Дубровнік,

- екскурсія "Серце Чорногорії" - м.Цетінє,

- екскурсія по Которській затоці,

- відпочинок на Адріатичному морі в Хорватії та в Чорногорії 

27/05/19

08.00 Збір групи на автобусному паркінгу біля залізничного вокзалу м.Львів.
08.30 Відправлення. Переїзд теориторєю Закарпаття, можлива підсадка в м.Стрий, Мукачево, Ужгород. Перетин українсько-угорського кордону, прибуття в Будапешт.
Вільний час, для бажаючих прогулянка по Дунаю на кораблику (20€, без лімітне шампанське ) - під час екскурсії перед Вами відкриється панорама Будапешту, яка вважається частиною Всесвітньої культурної спадщини: 9 мостів через Дунай, фортечна гора з Королівським палацом, а також набережна у святковій ілюмінації, найвеличніша споруда Будапешту- Парламент. Вечірнє місто при нічній підсвітці вразить Вас своїм шармом та задасть чудовий настрій для продовження подорожі.
Поселення в готель. Ночівля

28/05/19

Сніданок. Виїзд до Хорватії.
Для бажаючих — екскурсія по м.Загреб (10 євро). Починати вивчення Загреба краще зі знайомства з Старим містом. Від центральної площі Старого граду починається торгова вулиця Іліца, на якій знаходиться безліч магазинів і маленьких кафе. Варто відвідати Національний театр, а всього в декількох кроках від нього знаходиться музей Мімара. Рекомендуємо також відвідати оглядові майданчики, з яких відкривається чудовий панорамний вигляд на столицю Хорватії.
Поселення в готель на околиці міста. Ночівля

29/05/19

Сніданок. Звільнення номерів, виїзд до Плітвіцьких озер, це безумовно найкрасивіша екскурсія Хорватії (вхідний квиток 18 євро). Плітвіцькі озера - один з найстаріших, найкрасивіших, і напевно найбільш унікальніших національних парків Хорватії. Дев'яносто два водоспади наповнюють своїми водами шістнадцять озер, створюючи враження безперервного руху води. Територія національного парку оточена незайманим лісом, що складається з вікових дерев. Прогулянка-екскурсія по парку займає кілька годин з перервою і включає в себе невелику подорож по найбільшому озеру на електричному кораблику.
Переїзд до узбережжя Адріатичного моря, ночівля в готелі.

30/05/19

Сніданок. Вільний день на морі. Пропонуємо факультативні екскурсії.
Трогір (15 євро) «На морській долоні стоїть місто, старе як час!»- Так поетично і точно описаний старовинний Трогір.
Перші відомості говорять про ілірійске поселення, яке захопили греки в 3 столітті до н.е. і назвали Tragurion, від грецьких слів «trags», що означає «коза» і «oros»-гора.
Трогір мав бурхливу історію, його руйнували й відновлювали, і все-таки він витримав всі невзгоди і вийшов з вогню, як «фенікс», красивішим і багатшим!
Сучасний Трогір налічує 13 тис. жителів. Численних туристів приваблює старовинними пам'ятками архітектури і культури, серед яких Портал кафедрального собору св.Лаврентія з 13 століття (хорватського майстра Радована, єдиний у своєму роді); в колекції бенедиктинського монастиря - реліквія і символ Трогіра - мармуровий барельєф Каіроса, грецького бога щасливого моменту, Пантеон з 1 століття до н.е.; на Трогірській набережній вже 6 століть несе дозор старовинна вежа Камерленго, з верхнього майданчика якої відкривається прекрасний вигляд!
Багате минуле Трогіра і краса його кам'яних будівель дозволили йому в 1997 році стати в один ряд зі світовими містами історичної та культурної спадщини, які знаходяться під захистом ЮНЕСКО.
Шибенік (15 євро) Старовинне хорватське місто, що виникло в період середньовіччя і перше, збудоване хорватами на Адріатиці, Шибеник спускається амфітеатром до моря зі своїми вузькими ступінчастими вулицями.
Місто оточене декількома береговими та однієї морською фортецями, найстаріша з яких - св.Анни. Стара частина міста вражає численними історичними та культурними пам'ятками, найвідомішою з яких кафедральний собор св.Якова, що датується 15 століттям. Цей собор є chef-d 'oevre хорватської архітектури двох стилів: кольорової готики і Renaissance.
Кожного літа  старий Шибеник молодшає: місто стає господарем Міжнародного дитячого фестивалю, а його площі-сценою!
Ночівля в готелі.

31/05/19

Сніданок. Звільнення номерів. Виїзд до перлини Адріатики, до середньовічного міста Дубровнік. Для бажаючих пішохідна екскурсія в м.Дубровнік (10 євро).
Дубровнік — місто у південній частині Хорватії, на узбережжі Адріатичного моря, відомий міжнародний курорт і великий морський порт. Це місто має багату історію, століттями Дубровник існував як окрема держава, що була здатна протистояти Венеціанській республіці. До наших часів тут збереглася приголомшива архітектурна спадщина, яка гармонює із красою навколишньої природи. Саме тому Дубровник справедливо називають “Перлиною Адріатики”.
Старе місто, яке розташоване в межах масивної оборонної стіни, набуло свого вигляду в XVII ст. і являє собою яскравий взірець класичного середньовічного середземноморського міста. Центральна вулиця міста називається Страдун, це улюблене місце прогулянок туристів і жителів міста. Поруч розташовані славетні пам'ятки архітектури Дубровника: Князівський палац, Францисканський і Домініканський монастирі, Кафедральний собор Вознесіння Діви Марії, площа Ложа.
Переїзд на ториторію Чорногорії. Поселення. Вільний час.

01/06/19

Екскурсія „Серце Чорногорії”. (25 євро)
Відвідування міста Цетінє – колишньої резиденції владик і правителів Чорногорії, столиці князів і королів, батьківщини першої друкованої книги південних слов'ян, міста музеїв та унікальних пам'ятників. В Цетінському монастирі зберігаються мощі Івана Хрестителя і частина Животворного Хреста Господнього.
Далі подорож триватиме до Національного парку Ловчен, де на горі Єзерскі Врх знаходиться мавзолей чорногорського владики Нєгоша і оглядовий майданчик, з висоти якого можна побачити, як на долоні, всю країну.
Повернення в м.Будва. Ночівля.

02/06/19

Екскурсія по Которській затоці. (20 євро)
Подорож на кораблику по найбільшій бухті Адріатичного моря. Відвідування одного з найдавніших міст Чорногорії — м.Котор, яке внесене в світову спадщину ЮНЕСКО, єдиного на Адріатиці рукотворного острова Богородиця на Рифі. Протягом подорожі Ви почуєте багато захоплюючих історій, отримаєте велику кількість позитивних емоцій і незабутніх вражень, а також зробите неймовірні фото на фоні мальовничих краєвидів моря, затоки і гір. Це одна з найкращих ескурсій в Чорногорії, яку наполегливо рекомендуємо відвідати!!!
Повернення в м.Будва. Ночівля.

03/06/19

Подорож до монастиря Острог. (17 євро)
Монастир Острог заснований у 17 ст. Його було вирізьблено в скелі на висоті 900 м над рівнем моря. В монастирі зберігаються мощі його засновника – Св. Василя Острозького, чудотворця і зцілителя. Монастир вважається однією з найбільших святинь Сербської православної церкви. Це єдиний в світі монастир, в який крім людей православного віросповідання, приїжджають католики і мусульмани.
Повернення в м.Будва. Ночівля.

04/06/19

Екскурсія в Албанію (35 євро)
Довгі роки Албанія була ізольованою від світу державою. Сьогодні ця країна гостинно відкриває двері для туристів з усіх куточків світу, щоб показати надзвичайні природні скарби та культурну спадщину, набуту протягом багатьох тисячоліть.
Першим зустрічає гостей місто Шкодер, яке розташоване на березі Скадарського озера. Це одне з найстаріших міст країни, історія якого розпочинається у IV ст. до н. е. Візитною карточкою Шкодера є старовинна фортеця Розафа.
Екскурсія продовжується у столиці Албанії — Тірані. Місто було засноване у 1614 р. османським генералом Сулейманом Пашою Барджині. Сьогодні Тірана є не тільки адміністративним центром країни, але й осередком албанського мистецтва, культури та релігії. Визначними архітектурними пам'ятками Тирани є ансамбль площі Скендербега, мечеть Ефем Бея, вежа з годинником.
Повернення в м.Будва. Ночівля

05/06/19

Екскурсія на Скадарське озеро. (35 євро)
Подорож до найбільшого озера на Балканському півострові, яке є природнім європейським заповідником для більш ніж 250 видів птахів. В озері мешкає 45 видів риб. Протягом подорожі на кораблику увагу відвідувачів пригортають середньовічні монастирі і церкви, старовинні фортеці і мости, мальовничі рибальські села і, звичайно, унікальна природа.
Повернення в м.Будва. Ночівля.

06/06/19

Звільнення номерів, трансфер до аеропорту м.Тіват. Авіапереліт Тіват-Львів. Прибуття у Львів о 16.10

ВАЖЛИВО: фірма залишає за собою право вносити зміни в програму туру.

Екскурсії відбуваються при мінімальній кількості 15 ос. 

Вартість туру 299 євро

Доплата за 1-місне розміщення 100 євро - за весь тур

У вартість включено:
- проїзд автобусом згідно маршруту
- проживання 1 ніч в Угорщині, готель в Будапешті, сніданок
- проживання 1 ніч в Хорватії, поблизу Загреб, готель 3*, сніданок
- проживання 2 ночі в центральній Далмації, готель 2-3* сніданок
- проживання 6 ночей, приватна вілла 3*, м.Будва, курортний збір
- трансфер до аеропорту
- авіапереліт Тіват-Львів, багаж включений

Додатково оплачується:
- факультативні екскурсії
- вхідні квитки
мед. страхування 100 грн. (для осіб до 64р.)

 

Розрахунок за туристичні послуги здійснюється в національній валюті України по комерційному курсу, встановленому на день оплати

 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/pidbir2.2.jpg

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/aviakvytky2.jpg

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avtobuskvytky2.2.jpg

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/rozsylka2.2.jpg

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partners2.jpg

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/ekskyrsiyni2.2.jpg

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/hot2.jpg

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/minimal2.jpg

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kryizy2.2.jpg

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/Bukovel2.jpg

           Курс валют 
           на 24.05.2019
           1€=30,54 грн.
           1$=27,54 грн.

  


© 2019, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії