тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 
Екскурсійні туриКурорти та готелі


Відповідальні менеджери


Віра Подольська

SKYPE: vira_meest-tour
vira@meest-tour.com.ua


Марія Котяш

SKYPE: marikakotiash
montenegro@meest-tour.com.ua


Іванна Вовк

SKYPE: vovkiva
monte@meest-tour.com.ua

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Осіння Мелодія Балкан

 

Автобусний тур (10 днів)

Львів-Будва-Жабляк-Бєлград-Будапешт

2 екскурсії у вартості туру

08.10 - 17.10.2021

(Лише 1 нічний переїзд)

День 1

06.30 — збір групи на залізничному вокзалі м.Львів.
07.00 Відправлення. Переїзд до Чорногорії, в т.ч. нічний переїзд територією Сербією.

День 2

Прибуття в м.Будва в обідній час, орієнтовно 11-13 год.
Поселення. Вільний час.
Ввечері прогулянка м. Будва - можливість ознайомитись із традиціями та звичаями мешканців міста, дізнатися про особливості національної кухні, побачити пляжі, розважальні заклади, крамнички сувенірів тощо. Серце Будви – Старі Град, старовинна частина міста. Це невеликий куточок типової середземноморської архітектури, оточений міцними мурами і пронизаний вузенькими вуличками. Екскурсія включена у вартість туру.
Ночівля.

День 3

Екскурсія Серце Чорногорії (25 євро)
Цетінє – колишня резиденції владик і правителів Чорногорії, батьківщина першої друкованої книги південних слов'ян, місто музеїв та унікальних пам'ятників.
Цетінє  було засноване у 1482 році князем Іваном Црноєвічем і відтоді є осередком чорногорської культури і колискою непереможної сили народу у боротьбі проти загарбників.
Цетіньський монастир — духовна реліквія Чорнгорії, яку щорічно відвідують тисячі паломників. У монастирській церкві Різдва Пресвятої Богородиці зберігаються мощі Св. Петра Цетіньського — митрополита і правителя Чорногорії, частина Животворного Хреста Господнього і нетлінна правиця Івана Хрестителя.
Ловчен — гірський масив, який для захисту унікальної природи, історичної, культурної та архітектурної спадщини у 1952 було проголошено Національним парком. Розташований Ловчен на південному заході Чорногорії, на кордоні двох кліматів, морського і гірського, і, відповідно, є під пливом обох. Саме завдяки цьому, тут росте 1.158 видів рослин, деякі з яких зустрічаються виключно на даній території. Площа Національного парку 62,2 км².
Найбільший і найважливіший монумент Національного парку — Мавзолей Петра ІІ Петровіча Нєгоша — чорногорського владики, державного діяча, реформатора і найвидатнішого поета чорногорської літератури. Мавзолей було збудовано на початку 70-х років ХХ ст. на вершині Єзерскі Врх (1.657 м). Поруч із мавзолеєм знаходиться оглядовий майданчик, з висоти якого можна побачити майже всю Чорногорію, Адріатичне море, Скадарське озеро, гори сусідньої Хорватії, Боснії і Герцеговини, Сербії та Албанії.
Повернення в м.Будва. Ночівля

День 4

Вільний день.
За бажанням пропонуємо факультативну екскурсію в Албанію. (для тих хто має паспорт вакцинації) ( 40 євро)
Довгі роки Албанія була ізольованою від світу державою. Сьогодні ця країна гостинно відкриває двері для туристів з усіх куточків світу, щоб показати надзвичайні природні скарби та культурну спадщину, набуту протягом багатьох тисячоліть.
Першим зустрічає гостей місто Шкодер, яке розташоване на березі Скадарського озера. Це одне з найстаріших міст країни, історія якого розпочинається у IV ст. до н. е. Візитною карточкою Шкодера є старовинна фортеця Розафа.
Екскурсія продовжується у столиці Албанії — Тірані. Місто було засноване у 1614 р. османським генералом Сулейманом Пашою Барджині. Сьогодні Тірана є не тільки адміністративним центром країни, але й осередком албанського мистецтва, культури та релігії. Визначними архітектурними пам'ятками Тирани є ансамбль площі Скендербега, мечеть Ефем Бея, вежа з годинником.
Повернення в Чорногорію. Ночівля

День 5

Сніданок. Екскурсія Боко-Которська затока. ( 25 євро)
Подорож на кораблику по найбільшій бухті Адріатичного моря. Відвідування одного з найдавніших міст Чорногорії — м.Котор, яке внесене в світову спадщину ЮНЕСКО, єдиного на Адріатиці рукотворного острова Богородиця на Рифі.  Протягом подорожі Ви почуєте багато захоплюючих історій, отримаєте велику кількість позитивних емоцій і незабутніх вражень, а також зробите неймовірні фото на фоні мальовничих краєвидів моря, затоки і гір. Це одна з найкращих ескурсій в Чорногорії, яку наполегливо рекомендуємо відвідати!!!
Ночівля.

День 6

 

Сніданок. Екскурсія в Дубровнік (для тих хто має паспорт вакцинації) ( 40 євро)
Це місто у південній частині Хорватії, на узбережжі Адріатичного моря, відомий міжнародний курорт і великий морський порт. Дубровнік століттями існував як окрема держава, що була здатна протистояти Венеціанській республіці.
До наших часів тут збереглася приголомшива архітектурна спадщина, яка гармонює із красою навколишньої природи. Саме тому Дубровник справедливо називають “Перлиною Адріатики”.
Старе місто, яке розташоване в межах масивної оборонної стіни, набуло свого вигляду в XVII ст. і являє собою яскравий взірець класичного середньовічного середземноморського міста. Центральна вулиця міста називається Страдун, це улюблене місце прогулянок туристів і жителів міста. Поруч розташовані славетні пам'ятки архітектури Дубровника: Князівський палац, Францисканський і Домініканський монастирі, Кафедральний собор Вознесіння Діви Марії, площа Ложа...
Повернення в Чорногорію. Ночівля .

День 7

 

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Жабляк, курортне містечко, яке славиться своїм гірськолижним курортом, дорогою до Жабляку -зупинка на мості Джурджевіч, зіплайн,  прогулянка до Чорного озера
У національному парку Дурмітор неподалік від каньйону Тара є унікальне льодовикове озеро. Чорне озеро знаходиться в красивому відокремленому куточку парку, можна буде помилуватись красою озера в якому відображаються чорні гори , саме тому і назвали озеро від його відображення..
Для екстремальних туристів пропонуємо Зіплайн на мосту Джурджевича (15 євро) який використовується вже десятиліття. Зіплайн називають сьогодні тарзанкою, аналог моста використовують для розваг. Конструкція являє канат з перевіреної стали, що з'єднує два пагорба на висоті 170 метрів над річкою. Коли з'явився міст, систему стали використовувати в якості розважального атракціону. Туристи катаються тут, отримують море позитивних емоцій та адреналіну....
Зможемо побачити Каньйон Тара занесений в книгу рекордів як найглибший в Європі і другий за висотою в світі , помиливатись красою поєднання гір , канйому і ріки Тара....
Прибуття в м. Жабляк .Поселення. Ночівля

День 8

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в м. Бєлград
Оглядова автобусно-пішохідна екскурсія по Белграду з відвідуванням відомої Кнез-Міхайлової вулиці, Калемегдану, Соборної церкви, Оперного театру... Екскурсія включена у вартість туру. Вільний час.
Ночівля.

День 9

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в м.Будапешт.
Пропонуємо екскурсію по м. Будапешт, де для бажаючих  екскурсія «Таємнича Буда» . Це одне з найромантичніших і старовинних куточків Будапешта... Ніби маленьке середньовічне місто з мальовничими вуличками і стародавніми будівлями... Будайська фортеця, Рибацький бастіон, собор св. Матяша, пам'ятник Святій Трійці і... і сам Королівський Палац! Саме звідси відкривається чарівна панорама столиці колишньої Австро-Угорської імперії, з виглядом на Дунай та легендарний і величний Парламент.
Прогулянка на кораблику ( 25 євро).
Ночівля.

День 10

Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд до м.Львів
Прибуття до Львова ввечері

Фірма залишає за собою право вночити зміни в програму туру!

Вартість 299 євро

Оплата в грн. по курсу НБУ на день оплати

У вартість включено:
– проїзд автобусом згідно програми туру
– проживання
в віллах та готелях 3*: Чорногорія: 5 ночей — м.Будва, 1 ніч м.Жабляк,
Сербія:1 ніч Бєлград, Угорщина:1 ніч Бєлград
– сніданки
– 2 екскурсії: по м.Будва та м.Бєлград

Додатково оплачується:
- Медичне страхування 200 грн (для осіб віком до 64р)
- Факультативні екскурсії
- Вхідні квитки
- Доплата за 1-місне розміщення 80 євро — за весь тур
- Доплата за вибір місця в автобусі — 10 євро

 


Відповідальні менеджери

Іванна Вовк
SKYPE: vovkiva
monte@meest-tour.com.ua

Віра Подольська
SKYPE: vira_meest-tour
vira@meest-tour.com.ua

Марія Котяш
SKYPE: marikakotiash
montenegro@meest-tour.com.ua

 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partn2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

  


© 2021, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії