тел./факс:(032)297-08-52
(067) 21-699-00
(093) 00-699-00
(050) 45-699-00

jquery sliders

 


Автобусні тури

Автобусний чартер 2020





Курорти та готелі


Untitled Document

Відповідальні менеджери


Леся Данчура (Жеребецька)

SKYPE: lesya_mist
lz@meest-tour.com.ua


Олена Коцюб'як (Музичка)

Skype: Olenameest
omuzychka@meest-tour.com.ua


Юлія Бондар (Єременко)

SKYPE: bila1990n
tour4@meest-tour.com.ua

 

м.Львів, 79005
проспект Шевченка, 34
office@meest-tour.com.ua
тел./факс (032) 297-08-52
                (067) 216-99-00
                (093) 006-99-00
                (050) 456-99-00


ліц. АГ №580895 від 16.03.12

Автобусний чартер до Болгарії

Зі Львова (через Івано-Франківськ)

Львів - Стрий - Долина - Калуш - Івано-Франківськ - Коломию - Чернівці - Румунію (транзитом) - Балчик - Албену - Кранево - Золоті Піски - Святий Костянтин та Єлена - Бялу - Обзор - Еленіти - Варну - Св.Влас - Сонячний Берег - Несебр - Поморіє

Виїзди: щодня з 15.07.2020 до 19.09.2020


Вартість проїзду у 2 сторони - 55 євро *

Пріоритети (5-20 місце) - 65 євро

* вартість на проїзд, при умові перебування в Болгарії до 14 ночей

Час відправлення*

Час відправлення*

Львів - залізничний вокзал

08:00

Поморіє-вул. Солна, 86

12:00

Стрий-заправка ОККО на виїзді на Моршин

09:00

Равда-супермаркет “Лідл”

12:25

Долина-заправка ОККО

09:45

Несебр-готель “Панорама”

12:30

Калуш-заправка “WOG”

10:25

Сонячний Берег-готель “Котва”

12:40

Івано-Франківськ-навпроти кінотеатру “Космос”

11:00

Сонячний Берег-готель “Арда”

12:45

Коломия-на виїзді з міста, навпроти кафе “Зруб”

12:00

Сонячний Берег-готель “Кубань”

12:50

Чернівці-навпроти залізничного вокзалу

13:45

Сонячний Берег-готель “Ріва”

12:55

Балчик-біля готелю “Наслада”

Сонячний Берег-готель “Хелена”

13:00

Албена-на в”їзді на курорт

Єленіте-на автобусній зупинці біля курорту

13:15

Кранево-ресторан “Бочка”

Св. Влас-Азс біля готелю “Джулія”

13:25

Золоті Піски-зупинка біля готелю “Бриз”

Обзор-навпроти автостанції

14:30

Св. Констянтин та Єлена-на в”їзді на курорт

Бяла-заправка Торнадо

14:45

Варна-Кафедральний собор

Варна-пл. Марії Люції

14:50

Обзор-навпроти автостанції

Св. Констянтин та Єлена-на в”їзді на курорт

15:15

Сонячний Берег-готель “Хелена”

Золоті Піски-зупинка біля готелю “Бриз”

15:45

Єленіте-на автобусній зупинці біля курорту

Кранево-ресторан “Бочка”

16:00

Св. Влас-Азс біля готелю “Джулія”

Албена-на в”їзді на курорт

16:15

Сонячний Берег-готель “Ріва”

Балчик-біля готелю “Наслада”

16:30

Сонячний Берег-готель “Кубань”

Чернівці

Сонячний Берег-готель “Арда”

Коломия

Сонячний Берег-готель “Котва”

Івано-Франківськ

Несебр-готель “Панорама”

Калуш

Равда-супермаркет “Лідл”

Стрий

Поморіє-вул. Солна, 86

Львів




 


https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/search1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/avia2.png

https://www.meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/bus_ticket2.png

Приєднуйтесь до нас у соцмережах

           

Якщо Вас цікавлять наші пропозиції
підписуйтесь

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/email1.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/partn2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/exkurs2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/kruise2.png

https://meest-tour.com.ua/fileadmin/user_upload/natalia/button/skipassb2.png

           Курс валют 
           на 07.07.2020
           1€=31,90 грн.
           1$=28,32 грн.

  


© 2020, Міст-Тур
Всі права застережено
Стиль, оформлення і зміст є об'єктом авторського
права ТзОВ "МТ" і охороняються законом.
Передрук та інше їх використання без письмового
дозволу фірми не допускаються і несуть за собою відповідальність.
Розробка від компанії